+ 48 91 47 13 756

Obszary działania:






ATR Niemcy

Kontakt

ATR Agrohandel Spółka z o.o.
ul. Podmiejska 1
73-110 Stargard Szczeciński
 
tel. + 48 91 47 13 756
fax:+ 48 91 47 13 755
 
e-mail: info@atr-agrohandel.pl
 

 
 
 
 
 
Filia Nojewo
Nojewo 17
62-045 Pniewy
 
tel./fax: + 48 61 29 10 639
 
Sergiusz Strojny
Kierownik Filii
tel. kom. +48 607 351 708
 
e-mail: nojewo@atr-agrohandel.pl
 

 


Kontakty z Centralą
Kontakty z Centralą

 
 
Joela Wimuńć 
Sekretarka

tel.+ 48 91 47 13 756 
tel. kom. + 48 668 870 100
info@atr-agrohandel.pl
 
 



Kontakty do Działu Logistyki
Kontakt do Działu Logistyki

Jarosław Rodźko
Kierownik Działu Logistyki

tel.+ 48 91 47 13 798
tel. kom.+ 48 602 259 507
jaroslaw.rodzko@atr-agrohandel.pl


Katarzyna Zaniewicz
Z-ca Kierownika Działu Logistyki

tel.+ 48 91 47 13 756
tel. kom.+ 48 728 994 102
katarzyna.zaniewicz@atr-agrohandel.pl


Michał Skórczyński
Logistyk

tel.+ 48 91 47 13 764
tel. kom.+ 48 696 468 376
michal.skorczynski@atr-agrohandel.pl


Agata Wraga
Młodszy Logistyk

tel.+ 48 91 47 13 763
tel. kom.+ 48 668 870 078
agata.wraga@atr-agrohandel.pl


Krzysztof Podkański
Logistyk

tel.+ 48 91 47 13 761
krzysztof.podkanski@atr-agrohandel.pl





Kontakty do Działu Rozliczeń
Kontakty do Działu Rozliczeń

Katarzyna Różańska
Specjalista ds. rozliczeń

tel.+ 48 91 47 13 785
tel. kom. + 48 608 684 094
katarzyna.rozanska@atr-agrohandel.pl





Kontakty do Działu Utrzymania Ruchu, Transportu, Spraw Technicznych i Administracji
Kontakty do Działu Utrzymania Ruchu, Spraw Technicznych i Administracji


Krzysztof Chmiel
p.o. Kierownika Utrzymania Ruchu,Spraw Technicznych i Administracji

tel.+ 48 91 47 13 788
tel. kom. + 48 728 994 099
krzysztof.chmiel@atr-agrohandel.pl

Katarzyna Michalska
Specjalista ds. Administracji

tel.+ 48 91 47 13 758
tel. kom. + 48 602 320 310
katarzyna.michalska@atr-agrohandel.pl

Marcin Suchy
Specjalista do Spraw Transportu

tel.+ 48 91 47 13 702
tel. kom. + 48 728 994 101





Kontakty do Działu Marketingu
Kontakty do Działu Marketingu


Monika Wrzosek
Specjalista ds. Marketingu

tel.+ 48 91 47 13 709
tel. kom. + 48 696 468 553
monika.wrzosek@atr-agrohandel.pl