+ 48 91 47 13 756

Obszary działania:
program ochrony roślin - wiosna 2017


Więcej...


ATR Niemcy

Agrochemia

Ochrona roślin i dokarmianie dolistne są trudnym elementem agrotechniki roślin. Nawet najmniejszy błąd może w ostatecznym rozrachunku mieć katastrofalne skutki w bilansie zysków i strat w przeliczeniu na hektar uprawy. Dobrze zdiagnozowany patogen oraz informacja od rolnika o stosowanych wcześniej substancjach aktywnych pozwala na dobranie optymalnej substancji biologicznie czynnej, która nie tylko skutecznie zwalczy agrofaga, ale zapobiegnie uodpornieniom w następnym sezonie wegetacyjnym. W przypadku dokarmiania dolistnego makro- i mikroelementowego istotnym elementem jest taki dobór składników, który zaspokoi bieżące potrzeby pokarmowe roślin oraz zrekompensuje ewentualne niedobory, w celu stymulacji rośliny do wydania maksymalnego plonu.

ATR Agrohandel buduje solidne wsparcie doradcze poprzez cykliczne szkolenia merytoryczne swoich pracowników oraz praktykę rolniczą. Nasi doradcy terenowi korzystają z wysoko wyspecjalizowanych baz danych renomowanych instytucji doradztwa rolniczego w Polsce i za granicą oraz z precyzyjnej sygnalizacji pojawienia się agrofagów. Tak perfekcyjnie zbudowana sieć komunikacji doradczo-informacyjnej pozwala z odpowiednim wyprzedzeniem reagować na wystąpienie patogenów w konkretnym rejonie uprawy.

ATR Agrohandel działa od wielu lat w branży rolniczej i świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Wyróżnikiem firmy jest profesjonalne wsparcie doradcze odpowiadające na indywidualne potrzeby producenta rolnego oraz szeroki wachlarz asortymentowy środków ochrony roślin i nawozów dolistnych.

Zachęcamy Państwa do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, na której niebawem pojawi się „internetowy serwis doradczy”, gdzie zamieszczać będziemy bieżące komunikaty i informacje branżowe.


Kontakty do Działu Środków Ochrony Roślin
Dział Środków Ochrony Roślin

Mariusz Żądłowski
Szef Sprzedaży

tel. +48 91 47 13 793
tel. kom. +48 668 870 088
mariusz.zadlowski(at)atr-agrohandel.pl


Agnieszka Weryk – Marólewska
Koordynator Działu ŚOR i Nasion


tel. +48 91 47 13 793
tel. kom. 728 994 104
agnieszka.werykmarolewska(at)atr-agrohandel.pl


Kinga Samson
Młodszy Specjalista ds. Zaopatrzenia w ŚOR


tel. +48 91 47 13 793
tel. kom. +48 784 978 082

kinga.samson(at)atr-agrohandel.pl