+ 48 91 47 13 756

Obszary działania:
program ochrony roślin - wiosna 2017


Więcej...


ATR Niemcy
Szanowni Państwo,
informujemy, że od dnia 3 kwietnia 2017 roku ulega zmianie adres siedziby naszej Spółki. W związku z tym prosimy, aby od tego dnia wszelką korespondencję kierować na adres:

ATR Agrohandel Sp. z o.o.
Ul. Usługowa 6
73 – 110 Stargard

Zarząd ATR Agrohandel

Ważne! Magazyny i skup zbóż pozostają przy ul. Podmiejskiej 1 w Stargardzie.


Wkrótce przedstawimy naszą nową stronę internetową!

Miło nam Państwa poinformować, że wkrótce uruchomimy nową stronę internetową.
Nowa strona będzie wykonana w technologii responsywnej w oparciu o system TYPO 3.


Od ponad 16 lat współpracujemy z Państwem w zakresie sprzedaży środków do produkcji rolnej oraz obrotu płodami rolnymi. Zaczynaliśmy naszą działalność jako Beiselen- ATR, a od roku 2012 przyjęliśmy nową nazwę spółki - ATR Agrohandel Sp. z o.o.

Jesteśmy polskim podmiotem gospodarczym ze 100% kapitałem firmy ATR Landhandel GmbH i Co.KG z siedzibą w Ratzeburgu. ATR Landhandel GmbH i Co.KG posiada w Niemczech wiodącą pozycję w handlu płodami rolnymi, środkami do produkcji rolnej oraz produkcji pasz na rynek niemiecki i duński. Swoją długoletnią wiedzę i doświadczenie przenosi na polski grunt tworząc tu organizację, której mottem działania jest solidność i kompetencja.


ATR Agrohandel Sp. z o.o. została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w 1996 r. W początkowym okresie swojego funkcjonowania skoncentrowała się na sprzedaży nawozów sypkich odbiorcom na terenie województwa zachodniopomorskiego. Oferta ta była stopniowo rozszerzana o nowe asortymenty towarów tj. środki ochrony roślin, nasiona siewne oraz nawozy płynne. Dynamicznie rozwijająca się firma pozyskała też nowych klientów z województw wielkopolskiego i lubuskiego.

W roku 2007 firma nabyła nieruchomość wraz z elewatorem zbożowym oraz obszernymi magazynami w Stargardzie Szczecińskim, uzupełniając w ten sposób swoje portfolio o handel zbożem i rzepakiem. Stała się tym samym cenionym dostawcą bogatej asortymentowo palety środków do produkcji rolnej oraz wiarygodnym odbiorcą płodów rolnych.

Różnorodna oferta, nowoczesne doradztwo, szybka i niezawodna dostawa towaru, terminowe płatności oraz bliski kontakt z klientem to standardy, które od lat pielęgnujemy i którym zawsze jesteśmy wierni.